Тому ще одна важлива особиста риса iOS-розробника — бажання навчатися. Фахівцю завжди буде, з чим попрактикуватися і що вдосконалити у розробці. Кожна професія має свої переваги і недоліки, і кар’єра iOS-розробника не виняток. Може варто задонатити, почати розмовляти українською або допомогти іншим? Пам’ять не senior ios developer пасивна — це активна участь у спільній боротьбі за майбутнє. Режисер — це Атлант, який тримає на своїх плечах процес створення театральної постановки, відеоролика чи цілої кінострічки, концерту, телепередачі й навіть циркової вистави.
iOS Developer: Як стати розробником додатків для Apple
Усе це, а також користуватись розумним будинком та дивитись в доповненій реальності нову квартиру і багато іншого всі хочуть робити за допомогою власного смартфону. Крім того, навіть державні органи теж замовляють розробки мобільних додатків, які зараз вже добре функціонують, наприклад, «Дія» чи «Київ Цифровий». Вибирай свій варіант підписки залежно від завдань, що стоять перед тобою. Але якщо потрібно пройти повне навчання з нуля до рівня фахівця, краще вибирати Базовий або Преміум. А для того, щоб вивчити 2-3 нові технології, або повторити знання, готуючись до співбесіди, підійде Пакет Стартовий. Адже iOS розробник це той, хто завжди готовий до навчання та зростання.
Питання, які найчастіше задають
І дуже хорошим плюсом будуть академічні знання про будову та роботу комп‘ютерної техніки. Цінний спеціаліст постійно буде актуалізувати знання, оскільки постійно еволюціонує Swift, iOS та SDK. Наприклад, програмування не так давно з‘явився SwiftUI, який звісно треба вчити. Якщо ви навчаєтесь чи отримали вищу освіту за напрямом програмування, вам буде значно легше, бо у вишах дають основу – математику та програмування на Java, Python та C++. З цими знаннями освоєння мов програмування під iOS – Objective C, Swift та його сучасні фреймворки – пройде без складнощів. Middle IOS Developer — це більш досвідчений спеціаліст, що у професії від 1 до 3 років, який може вирішувати складніші завдання без зовнішньої допомоги.
Переваги і недоліки в роботі iOS-розробника
- Заповніть, якщо ви не проти, щоб ми могли зв’язатись у випадку потреби.
- Заглядати на такі сторінки також корисно тим, що можна знайти цікаві посилання із важливою інформацією.
- Вам слід враховувати шифрування даних, безпечне зберігання конфіденційної інформації, правильне використання дозволів і дотримання рекомендацій Apple з безпеки.
- Цю мову програмування розробила Apple, і вона є основним інструментом для створення iOS-додатків.
Найчастіше це володар диплому технічного напряму, на кшталт комп’ютерних наук або мехмату. Але у нас в команді багато iOS-розробників і з нетехнічною освітою. Свого часу вони вирішили кардинально змінити сферу діяльності — і досягли успіху в NIX. Починали з IT-курсів чи самостійно проходили онлайн-програми для початківців.
Основні вимоги до Junior iOS Developer
І краще мати перший досвід комерційний, працюючи над проектом у компанії. Некомерційний досвід люди отримують, коли, наприклад, створюють власні додатки. Це теж корисно, але цінується менше, оскільки таку роботу не контролюють спеціалісти. Як у двохтисячному був бум web-розробки, так зараз у тренді розробка мобільних додатків. Хіба що можна спостерігати зрушення у бік кросплатформи. Але й нативки поки що нікуди не подінуться — є багато технічно складних проектів, зокрема й старих, які потрібно підтримувати.
Як стати iOS-розробником
Xcode – це ваша “робоча кімната” для розробки додатків. Тут ви створюватимете інтерфейси, писатимете код і тестуватимете свої додатки. Вивчення Xcode – це як налаштування ваших інструментів перед роботою.
- Серед плюсів професії iOS-розробника – висока затребуваність, добрі фінансові перспективи, престиж.
- Тут ви можете візуально розміщувати кнопки, текстові поля, зображення та інші елементи на екрані.
- За свою працю вони отримують набагато більше, ніж Android-розробники, але й цільова аудиторія тут більш вимоглива.
- Таким чином, ви вникнете в суть і далі “плисти” буде легше.
- Хто такий iOS-розробник та як розпочати свій шлях у роботі над продуктами світового гіганта – розповідаємо разом із Микитою Вінтоновичем, iOS Developer у CHI Software.
Наприклад, із розробником сервер-сайду порозумітися під час вибору API-протоколу. А з клієнтом — при обговоренні правил AppStore, коли придуману ним фічу неможливо реалізувати через обмеження Apple. І це варто вміти правильно і коректно донести замовнику.